Obecnie znajdujesz się: Start » O firmie

O firmie

Szanowni Państwo

            Firma “ADMA” Zakład Remontowo – Budowlany Marian Adamczyk rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku. Nasza firma jest typowo rodzinną firmą budowlaną, która od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija poszerzając ofertę świadczonych usług. Naszą naczelną zasadą jest oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

ZRB „ADMA” zajmuje się przede wszystkim remontami i budową budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków w zabudowie szeregowej pod klucz, budynków użyteczności publicznej, obiektów sportowych, hal przemysłowych, budową sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz oczyszczalni ścieków, wykonawstwem robót drogowych i melioracyjnych. W trakcie prowadzenia swojej działalności firma zrealizowała wiele inwestycji zarówno dla Inwestorów prywatnych jak i w sektorze zamówień publicznych.

Aby przybliżyć Państwu działalność firmy “ADMA” zapraszamy do działu referencyje potwierdzające, iż powierzone nam zadania są realizowane w sposób profesjonalny i fachowy.

Posiadamy bogate zaplecze techniczno - sprzętowe oraz dysponujemy wykwalifikowaną kadrą techniczną, co pozwala na szybkie, terminowe i fachowe wykonawstwo zleconych nam robót.

Gwarantujemy wysoką jakość powierzonych nam prac, a najlepszym świadectwem naszych kwalifikacji są zadowoleni klienci oraz zdobywane nagrody i wyróżnienia, wśród których warto wymienić między innymi:

  • „Brylantowy Klucz 2007” za zajęcie I miejsca w konkursie na najlepszą firmę budowlaną woj. Podkarpackiego;
  • "Brylantowy Klucz 2010" za zajęcie III miejsca w konkursie na najlepszą firmę budowlaną i zarządzającą województwa podkarpackiego w kategorii Firma Budowlana
  • „Kryształową Cegłę” za zajęcie II miejsca w konkursie „DOM 2006” na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy UE (Budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi ulica Krośnieńska 15 – Rzeszów);
  • „Stambułkę Staszowską” otrzymaną za znaczny postęp w rozwoju firmy w roku 2003.

Jesteśmy  firmą   rozwojową,  konkurencyjną   i   otwartą  na   współpracę z innymi firmami.